Operátor výroby - po zkušební době od 23.900,- / nástupní mzda 20.767,-

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Mikulov (informace o místu práce: Mikulov)

Požadavky na zaměstnance

Personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, nadstandartně pečujícího o své zaměstnance, vhodné kandidáty do pracovního poměru na pozici:

Vaše náplň práce
> Práce v jednosměnném, nebo ve dvousměnném provozu
> Práce na montážní lince
> Příprava dílů pro montáž
> Pájení měděných trubek
> Práce je vhodná pro muže

Váš profil
> Zkušenosti ve výrobě výhodou
> Základní vzdělání , vyučen v oboru - výhodou
> Týmový přístup k práci
> Pečlivost a spolehlivost
> Zkušenosti se svářením/pájením výhodou

Naše nabídka
> Pravidelné meziroční navyšování mezd
> Nástupní mzda od 20.000,-
> Za výbornou práci po zapracování mzda okolo 24.000,
> Příspěvek na dopravu v rozmezí od 1.000 Kč - 3.500 Kč v závislosti na vzdálenosti
> Poukázky FlexiPass ve výši 500 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 500 Kč/měsíc
> 25 dní dovolené
> Dotované stravování - závodní jídelna
> Čisté a moderní pracovní prostředí
> Pracovní oblečení i obuv a jeho údržbu zdarma
> Příspěvek na jazykový kurz ve výši 5.000 Kč/rok
> Firemní akce (vánoční večírek, mikulášská besídka, … )

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Ostrava, Slezská Ostrava, Heřmanická, PSČ 710 00

Kristina Veverková, k.veverkova@trenkwalder.com, 0420 777 901 056