Strategický nákupčí

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeňský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovídá za vyhledávání potenciálních dodavatelů strojních komponent
- vyjednává smluvní podmínky a připravuje uzavírání dodavatelských smluv
- realizuje výběrová řízení strategických komponent u svěřených komodit
- buduje a rozvíjí vztahy se strategickými dodavateli a zajišťuje plnění jejich závazků
- hledá možnosti úspor a optimalizace nákupního procesu
- provádí analýzy a hodnocení dodavatelů u svěřených komodit
- realizuje nákupní marketing
- spolupracuje na tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty
- odpovídá za oblast nákupu v rámci projektového týmu
- koordinuje nové nákupní projekty ve spolupráci s dalšími útvary
- podílí se na strategickém rozhodování v rámci svěřených komodit
- podílí se na budování nákupní strategie

- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru
- značná možnost osobního a profesního rozvoje
- příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek
- motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
- dlouhodobou perspektivu
- šanci být úspěšným
- zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

- SŠ/VŠ, technického směru výhodou
- min. 3 letou praxi v nákupu technických produktů
- dobrou orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
- dobrou orientaci v oblasti obchodního práva ve vazbě na uzavírání smluv a ošetřování rizik
- technické a ekonomické myšlení, výborné analytické schopnosti
- rámcovou znalost dodavatelských technologií ve svěřeném oboru
- vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
- zkušenosti s elektronickými aukcemi výhodou
- dobrou znalost AJ
- energickou proaktivní osobnost s orientací na cíl a schopností jeho dosažení
- týmovost, flexibilitu, samostatnost a schopnost prosadit své názory
- zodpovědnost a důslednost
- výbornou znalost MS Office (Excel, Word), znalost BAAN výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- ochotu cestovat