Key account manager pro španělského automotive výrobce

Místo práce: Nový Jičín (informace o místu práce: Nový Jičín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozvoj spolupráce s významným španělským zákazníkem
Vašim úkolem bude získat nové projekty na základě podnikatelského plánu a řídit poptávkový proces a dokumenty zákazníka
Vedení cenových jednání, prezentací a pravidelných zákaznických setkání u zákazníka ve Španělsku s úkolem řídit komunikaci a přinést vyhrané projekty do výnosného stavu
Rozvíjet a provádět prodejní strategie
Koordinovat komunikaci mezi zákazníkem a společností na vnitřní i na straně zákazníka
Práce v interních databázích a systémech

Jiné výhody

Čeká Vás práce na velmi zajímavých projektech v automotive
Možnost získat nové zkušenosti
Velmi zajímavé a motivující platové ohodnocení na základě Vaší praxe
Variabilní bonusový systém
Aktivní využití angličtiny

Další benefity ve formě:

Pružné pracovní doby
5 týdnů dovolené, 2 sick day
Příspěvky na životní a penzijní připojištění
Příspěvky na dopravu
Příspěvek na stravování
Možnost jazykových kurzů
A další.

Není to úplně ono?
I tak mi můžete zaslat Váš životopis a pokusíme se najít jinou vhodnou příležitost.

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost, která se zabývá i samotným vývojem svých produktů hledáme manažera pro komunikaci s klíčovým zákazníkem.
Myslíte, že to je příležitost přímo pro Vás? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím ohledně bližších informací.

VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
Nejméně 5 let zkušeností v automobilovém průmyslu
Prokazatelné zkušenosti s prodejem komplexních výrobků v automobilovém průmyslu
Zkušenosti se některým z velkých automobilových výrobců velká výhoda
Velmi dobrá angličtina
Silné vyjednávací schopnosti a zkušenosti s vedením jednání
Ochotný cestovat