Skladník - večerní brigáda 135 Kč/hod

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Informace o klientovi / pozici
Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PRACOVNÍK VE SKLADU

Pracovní náplň
- Manipulace se zásilkami
- Skenování nákladových listů
- Nakládka/vykládka kurýrních aut
- Třídění zásilek podle identifikátorů
- Zapisování dat o zásilkách do PC

Profil ideálního kandidáta
- Fyzická zdatnost
- Flexibilita
- Zodpovědnost
- Pracovitost
- Dlouhodobá spolupráce
- Vhodné pro muže
- Nutný čistý rejstřík

Nabídka
- dlouhodobá spolupráce v mezinárodní firmě
- nadprůměrné platové ohodnocení
- pracoviště na Praze 6 – Letiště Václava Havla
- pracovní doba PO - PÁ, odpolední směna: 17:30 - 23:00
- docházka min. 3x týdně
- možnost volby směn
- Spolupráce na DPČ, možnost přechodu na HPP

Doplňující informace
- nástup ihned
- po 23:00 hod příspěvek na dopravu 158 Kč/směna (např. pomoc při úklidu pracoviště) = 165 Kč/hod

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.