Brigáda v supermarketu - úsek lahůdek Plzeň; Navýšení mzdy

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, plzeňský supermarket, hledáme brigádníky na úsek lahůdek. Navýšení mzdy od 1.10.!

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- obsluha zákazníků
- krájení salámů a sýrů

Jiné výhody

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Plzeň (na výběr více poboček)
- možnost volby směn
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zajímavé finanční ohodnocení až 110 Kč/hod. (základní mzda 100 Kč/hod, bonus za odpracování více než 80 hodin 10Kč/hod.)
- v případě spolupráce v prosinci (19. - 24. 12.), vánoční bonus 10 Kč/hod.
- vhodné pro maminky na MD, důchodce či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání
- výborná dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

- zodpovědný přístup, 100% docházku na sjednané směny
- pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- vstřícné a příjemné vystupování
- potravinářský průkaz podmínkou!
- čistý TR, věk od 18ti let

Inzerující společnost

Adecco Plzeň, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Petra Klímová, petra.klimova@adecco.com, +420 377 221 174, 602535437