Quality system engineer [Automotive]

Místo práce: Jablonec nad Nisou (informace o místu práce: Jablonec nad Nisou)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Spravovat systém řízení kvality
- Plánovat, provádět a vyhodnocovat audit
- Zavádět a udržovat systém řízení kvality
- Koordinace zaměstnanců odpovědných za řízenou dokumentaci na jednotlivých odděleních, dohled na pravidelnost provádění revizí dokumentace, odpovědnost za uchovávání dokumentace a záznamů o jakosti
- Zpracovávat interní předpisy v oblasti QMS
- Sledovat změny globálních požadavků, vyhodnocovat jejich shodu se systémem řízení kvality závodu
- Sledovat změny závazných povinností v oblasti QMS, posuzování jejich shodu a řídí jejich implementaci do QMS
- Spravovat informační systém Palstat
- Plánovat, provádět a vyhodnocovat interní audity procesu a řízení systému, spolupráce při externích auditech, vedení databázi nápravných opatření
- Vyhodnocovat účinnost nápravných opatření ke zjištěním z interních a externích auditů
- Spolupracovat při provádění auditů u dodavatelů
- Spolupracovat na tvorbě reportingu při stanovování cílů, vyhodnocování indikátorů procesů, nákladů na nejakost a dalších ukazatelů
- Spolupracovat při analyzování a řešení externích a interních problémů v rozsahu celého systému managementu, při moderování řešitelských týmů včetně 8D, odpovědnost za dodržování stanovených termínů, v případě potřeby zastupuje ostatní zaměstnance oddělení Q
- Podílí se na implementaci a rozvoji systémů řízení (IATF 16949, ISO14001, aj.) s cílem jejich zlepšování, spolupracuje při plnění cílů společnosti

- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti a dlouhodobou pracovní perspektivou
- možnost profesního rozvoje a seberealizace
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na most@jpoint.cz nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

Požadavky na zaměstnance

- VŠ/SŠ s praxí v automotive na obdobné pozici
- Angličtina komunikativní úroveň /odvaha komunikovat
- Znalosti: znalost IATF 16949, ISO14001, Interní auditor, 8D
- IT: MS Office, Palstat - výhodou