Pokladní s úsměvem_Olympia Brno

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co ti za tvou práci nabízíme?
*Výplatu budeš mít vždy včas.
*Můžeš pracovat v prodejně blízko bydliště (máme 331 prodejen v ČR).
*Tato práce ti umožní věnovat se rodině.
*Stravenky.
*Odměnu za týmové výsledky až 1200Kč měsíčně.
*Příspěvek na dopravu až 650Kč měsíčně.
*Možnost profesně růst.
*Plné i zkrácené úvazky.

Ozvi se naší kolegyni Romaně
Email: romana.tsapova@albert.cz
Tel. 727 840 351

Jiné výhody

Kdy se na naší prodejně budeš cítit skvěle?
*Pokud chceš pracovat v kolektivu příjemných kolegů.
*Pokud rád odvádíš svou práci dobře.
*Pokud jsi zodpovědný a pracovitý.
*Pokud rád komunikuješ se zákazníkem.

Požadavky na zaměstnance

Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Chceš skloubit rodinný a pracovní život? Chceš mít šéfa, který ti vyjde vstříc se směnami?
Pokud jsi na tyto otázky odpověděl /a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici:
Prodavač/-ka pokladny
pro naši prodejnu Hypermarket Albert Olympia Brno

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?
*Markuješ zboží na pokladně. Je to jednoduché, vše tě naučíme.
*Úsměv a vstřícná komunikace patří ke každému dni.
*Zákazníkům budeš také odpovídat na jejich dotazy.
*Pokud bude třeba, pomáháš svým kolegům na prodejně.