Skladník s VZV – mzda 150 Kč/hod. čistého

Místo práce: Jažlovice (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Skladový pracovník s VZV – mzda 150 Kč / hod. čistého

Pro našeho klienta, dodavatele počítačových komponent, přijmeme do skladu pracovníky s VZV.

Místo výkonu práce: Jažlovice u Prahy (Praha – východ)

Náplň práce:
• Naskladňování a vyskladňování zboží
• Vychystávání a balení objednávek
• Práce se skenerem, skladovým systémem a VZV

Požadujeme:
• Zkušenosti s prací ve skladu
• Praxi s VZV a skenerem
• Platný průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou
• Pracovitost
• Spolehlivost

Nabízíme:
• Pracovní doba pondělí až pátek ranní a odpolední směny (7:00-15:30 a 14:30-23:00)
• Možnost přesčasů, v případě velkého objemu objednávek i víkendy
• Nástupní mzda 130 Kč / hod. čistého
• Od 2. měsíce mzda 140 Kč / hod. čistého
• Od 3. měsíce mzda 140-150 Kč / hod. čistého
• Příplatky za víkendy a svátky
• Stravenky
• Možnost vyplácení týdenních záloh
• Možnost ubytování s příspěvkem až 1500 Kč / měsíc
• Svozy na pracoviště zdarma
• Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work s.r.o., Argentinská 286/38, Praha 7 – Holešovice (6. patro) a to v pracovní dny v době od 10:00 do 16:00. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, a pokud máte, tak i průkaz na VZV.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více