Administrátor skladu

Hledaná pozice

Místo práce: Nýřany (informace o místu práce: Nýřany)

Mzda: 20000 - 30000 CZK/m

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví vás sedět celý den v kanceláři a chcete administrativní práci přímo na place? Zašlete nám svůj životopis.

Budete mít na starosti:

- Kontrolu správnosti uskladnění zboží a kompletaci objednávek
- Soupisy hlášení a opravování chyb
- Práci se skenerem a skladovým systémem
- Dohlížení nad nastavenými procesy a jejich případné zlepšování

Jiné výhody

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Jazykové a profesní kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost kariérního růstu
- Doporučení nového kolegy odměna 25 000 Kč

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Požadavky na zaměstnance

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Bezproblémovou práci na PC - MS Office
- Anglický nebo německý jazyk je výhodou
- Ochotu pracovat ve 2směnném provozu (volné víkendy)