Координатор с български език – заплата 25 000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 23. 4. 2024 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Havlíčkův Brod (informace o místu práce: Havlíčkův Brod)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Какъв вид работа те очаква?
Като координатор ще трябва да бъдеш приятел със своите колеги – да им помогнеш с настъпването на новата позиция, да следиш свършената от тях работа, но и да им оказваш подкрепа и да им помагаш, когато срещат проблеми.

Jiné výhody

Покриването на тези изисквания ти осигурява стабилна работа на трудов договор, където ще затвърдиш езиковите си познания и ще развиеш лиедрските си умения. Своите служители стимулираме и с финансови възнаграждения. Знаем, че доволният служител е добър служител.
Ако имаш нужда от промяна и търсиш позиция, на която наистина да бъдеш ценен като кадър, свържи се с нас и заедно ще открием подходяшата за теб работа.
Можеш да ни намериш на телефон 226 254 961 или да ни изпратиш своето актуално CV на e-mail: jiri.havranek@mapower.cz За останалото ще се погрижим ние.
Очакваме да работим заедно!
Manpower: Намираме позиции при най-добрите работодатели в Чехия!

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Не си доволен от настоящата си работа? Знаеш чешки и български и мислиш, че финансовото ти възнаграждение не отговаря на твоите качества? Значи е време за промяна!
Ние сме Manpower - агенция за подбор на персонал. Ние сме номер едно на чешкия пазар на труда в намирането на работа. Имаме много доволни клиенти, знаем от какво се нуждаят и успяваме да им предложим необходимата сигурност и внимание.

Вършим работата си на сто процента и очакваме същото и от теб!
Знаеш чешки и български, притежаваш свидетелство за управление на МПС и не ти пречи да работиш на смени?
Имаш предишен опит в производството, сръчен си и смяташ, че ще се справиш с обучението на нови колеги? В такъв случай ни изпрати своята биография!
Време е да повярваш в своите възможности и да откриеш по-добра работа!

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Test: Na jakou práci se hodím?

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Nejnovější články

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Partners Financial Services