Finanční Analytik – oblast Real Estate

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
- odpovědnost za finanční a administrativní procesy spojené s konkrétní nemovitostí
- příprava ročních rozpočtů
- kontrola výnosů, provozních příspěvků a refakturací
- vypracování ročního vyúčtování provozních nákladů
- průběžná kontrola příjmů a výdajů konkrétní nemovitosti
- příprava finančních částí reportů a kompletace měsíčních reportů
- příprava finančních podkladů/ analýzy pro Leasingové oddělení
- pravidelná komunikace s vlastníky nemovitostí
- úzká spolupráce s Účetním oddělením a oddělením Správy nemovitostí pro zajištění chodu nemovitosti

Jiné výhody

Co Vám společnost může na oplátku nabídnou?
- práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou
- možnost získat komplexní zkušenost v oblasti Property Managementu
- malý a přátelský tým
- dobré platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
- zaměstnanecké výhody: roční bonusy, lekce anglického jazyka, stravenky, aj.
- klouzavá 8 hod. pracovní doba: začátek mezi 8:00-9:30 dle potřeb zaměstnance
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Hovoříte anglicky a baví Vás práce s finančními daty?
Zajímá Vás oblast Real Estate?
Naše nabídka směrem k Vám je být součástí skvělého týmu analytiků v rámci mezinárodní společnosti s více než 20 letým působením v oblasti developmentu / property managementu.

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání - ekonomický směr výhodou
- pracovní zkušenosti minimálně 2 roky na pozici Analytika
- zájem či zkušenost v oblasti Real Estate /Property managementu
- výborná práce s Excelem (např. kontingenční tabulky, sčítání s více kritérií, vyhledávací funkce)
- velice dobrá mluvená i psaná znalost AJ - aktivní využití při práci při komunikaci se zahraniční klientelou
- znalost základních účetních principů a procesů
- analytické myšlení, orientace v číslech
- komunikace a profesionální vystupování