Řidič VZV - mzda 150 Kč / hod. čistého + příplatky

Místo práce: Nučice (Rudná) (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Pro logistickou firmu v Nučicích (Rudná u Prahy) přijmeme řidiče VZV.

Náplň práce:
• Práce s VZV
• Nakládka a vykládka kamionů

Požadujeme:
• Platný průkaz na VZV a praxi
• Zkušenosti s nakládkou a vykládkou kamionů
• Logické myšlení
• Český jazyk slovem i písmem (práce s dodacími listy)
• Pracovitost a spolehlivost

Pracovní doba:
• Pondělí až pátek dvousměnný provoz (směny cca 9 hodin podle objemu práce)
• Odpolední směna 12:00 až 22:30
• Noční směna 2:30 až 12:00

Nabízíme:
• Nástupní mzda 150 Kč / hod. čistého
• Příplatky za noční, přesčasy a svátky
• Dopravu na noční směnu z Berouna a z Prahy
• Možnost ubytování s příspěvkem v Praze
• Nástup možný ihned

Inzerující společnost

Way to Work

Diana Filipová, diana.filipova@waytowork.cz, 777 034 262, 777 034 262

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Mzda - kazdy mesic jina pri stejnem zakl

Otázka: Dobry den, mzda je 30.000 kc mesicne. Neuplatnuji zadne slevy, ani srazky ze mzdy. Proc je tedy ma mzda kazdy mesic jina, prestoze odpracuji vsechny hodiny a nemam dovolenou, nejsem nemocna..mela jsem... více