Personální asistentka Ústí nad Labem (z48017)

Místo práce: Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Požadavky na zaměstnance

Do kanceláří v Ústí nad Labem hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v oblasti personalistiky. Dostanete fixní plat, vlastní kancelář, mobilní telefon, notebook, možnost kariérního růstu a možnost dalších finančních bonusů a provizí za dobře odvedenou práci.

Pracovní náplň:

- komunikace s uchazeči

- samostatná práce s počítačem s firemní databází

- samostatná práce s ostatnímu zdroji na vyhledávání vhodných uchazečů

- vyřizování telefonické a emailové komunikace

Požadujeme:

- dobré komunikativní schopnosti, orientace na spokojenost klienta

- aktivní práce s PC

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

- chuť se vzdělávat a získávat nové informace

- chuť pracovat, vytrvalost

- obchodního ducha

Nabízíme:

- fixní plat

- pravidelné finanční bonusy za dobře odvedenou práci

- další finanční provize v případě sehnání nových klientů

- možnost osobnostního i profesního růstu

- mobilní telefon a notebook k osobnímu užití zaškolení

V případě Vašeho zájmu zašlete své CV.

Inzerující společnost

Barlett & Cenbright s.r.o., IČO: 28432029

Praha 6, Veleslavín, Křenova 438/7, PSČ 162 00

Kontakt
jobs@barlett.cz