Konstruktér

Nabídka pracovní pozice od 19. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Slaný (informace o místu práce: Slaný)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme konstruktéra, kterému jsou blízké nákladní automobily a rád by se podílel na jejich vývoji. Vítáme jak absolventy, tak zkušené matadory v oboru.Jste zapálení do vývoje konstručních řešení a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů?
* Hlavním cílem je spolupracovat při návrhu projektového řešení(spolupráce na vývoji, kompletaci a realizaci)
* Zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
* Tvorba a zpracovávání modelů nákladních automobilů
* Psaní a správa technické dokumentace
* Technická podpora kolegů při realizaci zakázek

* Práce pro firmu, která má více než sto šedesátiletou historii
* Možnost dalšího rozvoje a budování kariéry
* Příležitosti k dalšímu vzdělávání
* Vysoká náborová odměna
* Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
* Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
* Smlouva na dobu neurčitou
* 5 Sick days

Požadavky na zaměstnance

* Zájem podílet se na vývoji nákladních automobilů pro náročné zákazníky – kreativita, prostorová představivost
* VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
* Dobrá znalost konstrukčních softwarů //Catia výhodou
* Schopnost pracovat samostatně i být i součástí týmu
* Znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni
* Uvítáme člověka s praktickými zkušenostmi a s praxí v oboru, ale může to být také šikovný absolvent
* Znalost programů MS Office

Inzerující společnost

McROY Czech, s.r.o., IČO: 28964501

Praha 1, Ovocný trh 572/11, PSČ 110 00

Kontakt
Miroslav Jonáš, miroslav.jonas@mcroygroup.com, 603 198 569