Hledáme muže pro Fehrer- Liberec - 22.500,-Kč + ubytování

Hledaná pozice

Místo práce: Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Mzda: 22500

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba loketních opěrek a středových konzolí do automobilového průmyslu.
- stabilní práce pro MUŽE
- montáž loketních opěrek
- potahovaní látkou / koženkou jednotlivé díly
- šroubování aku šroubovákem
- manipulace s nastřelovací pistolí

- mzdové ohodnocení 19.000,–Kč základní mzda po 3. m. 22.500,-Kč základní mzda
- mimořádný nástupní bonus 3.000,–Kč
- přispějeme vám na 1 teplý oběd denně
- rádi vám pomůžeme s poskytnutím levného ubytování '' i pro liberecké ''
- výplatní termín 15. dne v měsíci
- možnost záloh pravidelných záloh po odpracování 5 dní
- garantovaný přestup do kmenového stavu = již po 6-ti měsících
- možnost přesčasů
- práci s „kamarádem“ – směna Vám bude rychleji utíkat, a ještě si přivyděláš za
doporučení
- výhodné ubytování - zaplatíme vám 2.500,-Kč /měs. při splnění měsíčního fondu

Požadavky na zaměstnance

- zodpovědnost k práci a docházce
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve dvou a třísměnném provozu
- fyzickou zdatnost

Inzerující společnost

EDYMAX SE - pobočka Liberec, IČO: 01570757

Praha, Nové Město, V jámě, PSČ 110 00

Kontakt
Martina Lusková, mluskova@edymax.com, +420774000628

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Manželé na pracovišti

Otázka: Dobrý den, oznámila jsem zaměstnavateli, že se budu vdávat za kolegu v práci. Pracujeme na stejném pracovišti a já jsem současně zástupce vedoucího a proto jsem našeho nadřízeného požádala, aby si vybral... více