Mzdová účetní - personalista/ka

Nabídka pracovní pozice od 25. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Mzda: 23 000 - 30 000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· personální a mzdová agenda (zpracování nástupních, výstupních dokumentů, přihlašování a odhlašování zaměstnanců, zadávání do systému, zpracování exekucí, insolvencí, pracovních úrazů, příprava pracovně právních dokumentů, vystavování potvrzení o zaměstnání, výši příjmů, evidenčních listů důchodového pojištění atd.)
· výpočet a zpracování mezd spolu se 2 kolegyněmi (cca 600 zaměstnanců)
· roční zúčtování daní
· komunikace s uchazeči o zaměstnání, zaměstnanci a státními institucemi
· evidence pracovních neschopností
· práce v systému HELIOS Orange
· vyplácení záloh zaměstnancům
· správa datové schránky

Jiné výhody

· zázemí stabilní a úspěšné společnosti
· příjemné pracovní prostředí
· možnost dalšího vzdělávání (školení k prohloubení znalostí v oblasti personální a mzdové problematiky)
· benefity (stravenky)
· pracovní doba 8:00 – 16:30
· nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
· praxi na obdobné pozici min. 3 roky,
· znalost zákoníku práce
· znalost mzdové problematiky
· znalost MS Office - Word, Excel
· znalost programu Helios Orange
· samostatnost a zodpovědný přístup k práci
· pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, pro-aktivní povaha
· chuť a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

EMONA KRONI s.r.o., IČO: 26382661

Plzeň, Rubešova 645/29, PSČ 326 00

Ing. Vít Barcal, info@emonakroni.cz, 800 433 334, 725 736 221