Elektronik – Programátor

Hledaná pozice

Místo práce: Volduchy (informace o místu práce: Volduchy)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• evidence, řádná aktualizace a zálohování software / programů k zařízením a formám
• komunikace a tvorba termínových plánů úprav zařízení a forem dle lokálních kompetencí
• spolupráce s oddělením kvality v rámci reklamačních řízení - technická řešení dle lokálních kompetencí
• 5s aktivity ve svěřené oblasti / pracovišti
• typování materiálu a nd pro opravy a úpravy dle lokálních kompetencí
• spolupráce s externími firmami při zásahu v rámci software - kontaktní osoba
• participace při provozních / operativních zásazích v rámci specializace
• zajišťování správy systému mde (sběr výrobních dat)
• úprava softwaru pro ostřihové a formovací nástroje
Zajišťuje s týmem údržby:
• pravidelná kontrola stavu a opravy zařízení a strojů dle periodického plánu
• provádí operativní a plánované opravy zařízení a strojů
• participace na plánování oprav zařízení a strojů
• objednávka nd, spotřebního materiálu, vybavení a prostředků oop v rámci specializace
• zodpovědnost za záznamy do systému správy, evidence a řízení údržby
• dodržování a spolupráce na 5s aktivitách
• podílí se na provádění analýz poruchovosti strojů a zařízení
• spolupracuje s externími dodavateli v rámci své pracovní pozice
• upozorňuje na odhalené odchylky – podílí se nebo zajišťuje nápravu, návrhy a realizaci zlepšení stavu
• používání osobních ochranných pomůcek
• operativně využívat své zdroje v případě identifikace nenadálého rizika
• eskalace na svého nadřízeného v případě odchylek v součinnosti s ostatními odděleními
• má právo upozornit jakéhokoliv pracovníka, který nebude postupovat v souladu s platnými předpisy bozp a pbř
• má právo zastavit zařízení v případě ohrožení po / pbř a bozp

Jiné výhody

• stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu
• práci v příjemném kolektivu
• příspěvek na dojíždění 2,60 Kč na km až do výše 4.300 Kč
• prémie za 100% docházku – 1.500 Kč/měs.
• 6 dní dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
• příspěvek 5.000 Kč za svatbu a narození dítěte
• motivující prémie za výkonnost již ode dne nástupu
• příplatky nad rámec Zákoníku práce
• příspěvky na stravování - moderní stravovací jídelna
• odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 3.000 Kč
• prémie při pracovním výročí
• možnost smlouvy na dobu neurčitou
• velmi dobré finanční ohodnocení
• pracoviště Rokycany

Požadavky na zaměstnance

• SOU nebo ÚSO
• uživatelská znalost ms office, internet explorer
• zkušenosti s simatic step 7, wincc, tia portal
• 4 roky praxe, 2 roky ověřená manuální zručnost v provozu
• pokročilé znalosti mechanických, hydraulických, elektrických a pneumatických systémů
• řidičský průkaz skupiny b, vzv, vzp
• znalost funkce průmyslových zařízení a strojů na vyšší úrovni
• vyhláška 50 § 6
• znalost programu SIMATIK, EATON nebo SICK PILZ - programovat + implementovat
• vzdělání - technické, nebo slaboproud

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více