Finanční analytik pro mezinárodní společnost sídlící v centru Prahy

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 20-28-251333. Pokud byste rádi pracovali pro menší mezinárodní společnost, kde můžete využít širší znalosti z oblasti Financí a dále mít možnost posouvat se kariérně v rámci společnosti, využijte tuto příležitost. Pracovní pozice zahrnuje: Business a trhové analýzy Vyhodnocování různých KPIs Analýza kapitálových nákladů Příprava přehledů zisku,výnosů a nákladů na pravidelné bázi Zpracování forecastu a budgetu Vnitropodnikové analýzy a repoting Podpora při IFRS reportingu a konsolidaci Úzká spolupráce s auditory

Obědová pauza - možnost pauzy až 2 hodiny v případě potřeby!!! Pevná pracovní doba 9 - 16 h Služební notebook Možnost home office Zajímavé platové ohodnocení 3 sick days 25 dní dovolené Ovoce na pracovišti Mezinárodní prostředí Plně hrazené stravenky Multisport karta Příspěvek na dopravu Moderní kanceláře v centru Prahy!!!

Požadavky na zaměstnance

Jaké požadavky jsou klíčové? Analytické myšlení Znalost anglického jazyka - plynulá úroveň pro denní komunikaci v mezinárodním prostředí Vzdělání v oblasti účetnictví/financí/ekonomie, ACCA kvalifikace Zkušenosti s interními firemními analýzami Znalost finančních procesů a účetnictví a schopnost využít poznatků v praxi (reporting, uzávěrky, analýza dat, audit) Schopnost pracovat s Excelem na pokročilé úrovni (znalost funkcí, vzorců, kontingenčních tabulek) Pečlivost, orientace na detail Dobré komunikační dovednosti Zkušenost z reportů a analýz Praxe v oblasti daní

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více