KOORDINÁTOR PROJEKTŮ automotive | šance pro absolventy

Hledaná pozice

Místo práce: Pelhřimov

Mzda: 25000 - 35000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 6-30-250837. Máš za sebou strojárnu, VUT nebo jinou technickou školu a chceš zůstat s prací na Vysočině? Šance je tady - do naší kanceláře jsme koupili zbrusu novou židli a chceme na ni posadit kolegu - KOORDINÁTORA PROJEKTŮ. Co bude tvým úkolem: posbírat všechny znalosti ze školy a začít je uplatňovat v praxi tahle práce je kombinací technické a administrativní práce budeš koordinovat přesun projektů z centrály do naší pobočky termíny jsou vždycky svízel, ale ty budeš hnacím motorem k tomu, aby to proběhlo včas podle plánu komunikace v rámci firmy, se zákazníky, s dodavateli a předávání informací - to bude tvůj denní chleba přidáš ruku k dílu při vypracovávání cenových nabídek, přípravě vzorků nebo výběru dodavatelů budeš se podílet na zavádění projektů do sériové výroby a pracovat na tom, aby všechno šlapalo, jak má s tím vším bude souviset nějaká ta agenda, administrativa a reportování o tom, co už je v rámci projektu hotové a na čem je ještě potřeba pracovat

Proč se ti u nás bude líbit? získáš skvělou praxi v automotive a budeš se moci učit od profíků kromě toho máš možnost vypracovat se na vyšší pozice v rámci společnosti poznáš prostředí nadnárodní firmy díky tomu se občas podíváš pracovně i do zahraničí Jako benefit od nás dostaneš: pružnou pracovní dobu, což je fakt paráda mobilní telefon příspěvek na stravování odborná školení kurzy na zlepšení jazyků Nástup: možný ihned / dohodou Bc. Kamila GebrtováM: 567 588 915E: kamila.gebrtova@grafton.cz

Požadavky na zaměstnance

Nemáš žádnou praxi? Tak ji získej právě u nás. Tohle jsou věci, které tě posunou do výběrového řízení: SŠ/VŠ vzdělání technického směru AJ na úrovni, že budeš moci řešit pracovní věci s kolegy v zahraničí jsi komunikativní, máš smysl pro zodpovědnost chceš se někam vypracovat a máš chuť učit se novým věcem umíš si práci zorganizovat a práce s počítačem ti říká pane rozumíš výkresové dokumentaci máš řidičák na auto