ZÁKAZNICKÁ PODPORA s NJ | Velkomeziříčsko

Hledaná pozice

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Mzda: 28000 - 30000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 6-30-250776. Máš po škole a hledáš si práci, která je svižná, založená na komunikaci a administrativě? Chceš si díky denní komunikaci udržet výbornou němčinu a baví tě práce ve větším týmu lidí? Pak nečekej na nic a pošli nám svůj životopis v NJ a ČJ. Jak si práci u nás představit?Každý den budeš v kontaktu s našimi zákazníky a dodavateli, ať už po telefonu nebo přes mail.Tvoji zákazníci budou ze zahraničí, takže němčina bude tvůj jazyk číslo jedna.Budeš přijímat objednávky a podle požadavků zákazníka řešit termíny dodání + případné změny.Díky tomu si budeš umět sledovat skladové zásoby a případně zadávat požadavky do výrobního plánu nebo zajišťovat nákup potřebného materiálu.Budeš tedy komunikovat i se spoustou lidí v rámci firmy - s výrobou, oddělením kvality, apod.)Samozřejmě to bude i práce s počítačem, takže i to by tě mělo bavit. Že je to výzva? No jasně! Získáš skvělou praxi v rámci nadnárodní automotive společnosti, což bude hodně dobrá startovní čára v tvém životopisu. Každopádně - vítáni jsou nejen absolventi. Pokud už máte za sebou máte nějakou tu praxi a hledáte novou pracovní příležitost, jste vítáni.

finanční ohodnocení dle zkušeností 13. mzda pružná pracovní doba jazykové a profesní vzdělávání zdarma příspěvek na stravování firemní akce Bc. Kamila GebrtováM: 567 588 915E: kamila.gebrtova@grafton.cz

Požadavky na zaměstnance

Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Ale toto jsou věci, bez kterých se opravdu neobejdeme: SŠ/VŠ vzdělání němčina - jako když bičem mrská slovem i písmem :) práce s PC (Word, Excel) dobré organizační schopnosti, komunikativnost praxi v administrativě určitě vítáme