Zákaznické centrum- Asistent kontaktu se zákazníkem_ 22 000,-Kč ihned po zaučení

Administrativní pracovník, referent, Odborný prodejce, Specialista podpory zákazníků, Telefonní operátor

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co vlastně jde?

Stabilní společnost hledá nové šikovné kolegy, kteří budou pracovat na příchozí lince kontaktního centra a starat se o volající zákazníky.
Máš jedinečnou možnost stát se členem skvělé party lidí - ať už v řadách tvých nových kolegů, nebo ze strany trenérů a vedoucích.

Jsi šikovný a jdeš si za svým? Být průměrný je pro tebe nemyslitelné? Pak je to na tobě! Ukaž, co v tobě je, a stoupej výš. Kariérní růst podporujeme a náležitě oceňujeme. Staň se tím, kým chceš :-).

48 000,-KČ BONUSY!
28 DNÍ PLACENÉHO VOLNA!
STRAVENKY!

Co bude náplní tvé nové práce?

-budeš řešit požadavky klientů innogy na příchozí lince
- v rámci příchozích hovorů představíš klientům produkty innogy na základě jejich individuálních potřeb
- budeš se zabývat i prodejem produktů innogy - ale POZOR - my zákazníky NENUTÍME, hledáme pro ně tu nejlepší a nejvýhodnější cestu
- budeš vyřizovat nutnou administrativu spojenou s chodem kontaktního centra

Jiné výhody

Co od nás můžeš čekat?

- práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté
- skvělou nástupní mzdu na této pozici – 19 550 Kč!
- výši svého výdělku můžeš ještě navýšit o provize z prodeje - jen ty tedy ovlivníš konečnou částku svého výdělku
- atraktivní možnosti pro kandidáty s delší praxí na CC
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days = 28 dnů placeného volna!
- stravenky ve výši 80 Kč
- propracovaný systém kariérního růstu
- možnost využít anglický jazyk
- benefitní balíček ve výši 27.000 Kč za kalendářní rok
- innogy start balíček ve výši 21.000 Kč- možnost čerpání již v průběhu prvního roku
- placené školení vedené profesionály ve svém oboru (6 týdnů), které tě dokonale na samotnou práci připraví

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Co od tebe očekáváme my?

- SŠ vzdělání s maturitou (výuční list v případě delší praxe s call centrem či prodejem)
- výborné komunikační dovednosti
- proklientský přístup, obchodního ducha a tah na branku
- schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- ochotu pracovat na směny s pozvolným nástupem (po – ne, od 6:00 do 22:00), práce 8 hodin denně, 5 dní v týdnu