Koordinátor obchodní sítě a marketingu

Nabídka pracovní pozice od 19. 10. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost W LINIE hledá nového člena týmu na pozici: Koordinátor obchodní sítě a marketingu Jste technicky zdatný a máte rád rozmanitost? Pak hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme schopného člověka, který se vyzná v počítačích a je zručný. Vaší náplní bude dohled na technický stav prodejen, s manažerkou prodeje a grafikem se budete podílet a vytvářet propagační materiály a jejich instalaci, starat se o firemní počítače a veškeré technické zařízení firmy. Místo výkonu práce: W LINIE s.r.o., Valašské Meziříčí Požadujeme: • technickou zručnost • výborná znalost počítačů, hardwaru a základy počítačové sítě • základy programování • dobře se orientovat v internetu a vyhledávání • dobrá znalost LibreOffice, MS Office, základy Adobe Illustrator, CorelDraw • flexibilita a chuť se vzdělávat • řidičský průkaz B • být komunikativní, iniciativní, samostatný • spolehlivost, otevřenost, kreativitu Nabízíme: • zajímavou a kreativní práci • finanční ohodnocení odpovídající atraktivitě společnosti • zaměstnanecké bonusy V případě zájmu zasílejte životopis na sekyrova@wlinie.cz Odpovídat budeme pouze vybraným kandidátům, kteří budou profilově odpovídat našim požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
Michaela Špačková