Obchodní zástupce - atechcomp.cz

Hledaná pozice

Obchodní zástupce

Místo práce: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejdůležitějšími úlohami jsou starostlivost o existující a vyhledávání nových obchodních partnerů a oddané řešení jejich otázek a problémů.
• Pracovní týden: 4 dny strávené v České republice (home office + návštěva obchodních partnerů) a 1 den na Slovensku v kanceláři
• Starostlivost o existující obchodní partnery
• Vyhledávání nových obchodních partnerů
• Osobní návštěva obchodních partnerů v České republice
• Telefonická/emailová komunikace s obchodními partnery
• Budování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
• Plnění stanoveného plánu společnosti
• Pravidelné vyhledávání nových nápadů a řešení

Jiné výhody

• Služební automobil, notebook a telefon
• Účast na odborných školení
• Pravidelné vzdělávání v rámci firmy s významným vědomostním repertoárem
• Mladý tým připravený dosáhnout našich cílů
• Možnost významného kariérního růstu
• Min. 3-roční karierní plán ihned po nástupu
• Vlastně vyvinuté systémy, které zrychlují a ulehčují práci
• Vzrušující úlohy

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, postgraduální

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Expert (C2)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý

Řidičský průkaz
A

Je důležité, aby byl náš budoucí kolega pořádkumilovný, precizní a aby s radostí vykonával rozmanité a výzvami plné důležité úlohy. Ideálním uchazečem je osoba, které je práce s lidmi důvěrně známá a pravidelně s nimi komunikuje osobně anebo prostřednictvím telefonu/emailu. Trpělivě si vyslechne zákazníky a najde nejlepší řešení na jejich problémy. Neumí si představit, aby žil svůj každodenní život bez stálých lidských vztahů.
Přestože ho důkladně zaučíme a pravidelně se bude zúčastňovat školení, nechceme mu vysvětlovat, jak komunikovat se zákazníky.

• Komunikační dovednosti
• Schopnost řešit konflikty
• Zkušenosti s prodejem/zákaznickým servisem
• Zkušenosti s prodejem/zákaznických servisem v IT sféře jsou výhodou
• Plynulé ovládání českého jazyka (anglický jazyk výhodou, maďarský jazyk extra výhodou)
• Otevřená, trpělivá a pozitivní povaha

Zdroj nabídky: Profesia

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více