Maintenance specialist – technik údržby (elektronik)

Hledaná pozice

Elektrotechnik, Servisní technik, Technik údržby, Údržbář

Místo práce: Brno-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- diagnostika příčin poruch nefunkčních systémů, zařízení a komponentů výrobních strojů
- provádění oprav a údržby provozních technologií a jejich řídicích systémů
- provádění pravidelných prohlídek a kontrol preventivní a prediktivní údržby
- aktivní podílení se na zlepšování funkčnosti, spolehlivosti a bezpečnosti zařízení
- snižování nákladů na provoz a návrhy konkrétních řešení
- týmová komunikace, aktivní vyřešení vzniklých krizových situací
- flexibilní podpora ostatních oddělení při vzniklých provozních závadách
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti dle 5S, v prostorách technologického zázemí
- hledat efektivní řešení vzhledem ke sledování výrobních prostojů apod.

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: určitou 1 rok, s následným prodloužením na dobu neurčitou
- pracovní režim: 3-směnný režim -6-14h/14-22h/22-6h NEBO 2-směnný režim 6-14h/14-22h, střídavé pracovní pohotovosti, časové docházkové konto
- dovolená: 21 dnů (a postupný nárust)
- místo pracoviště: Brno Slatina - Černovické Terasy
- pracovní prostředí: neformální a příjemné prostředí, moderně vybavené prostředí
- nástup možný: IHNED
- benefity: 13. plat, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim zajištěn na pracovišti zdarma (perlivá, neperlivá, čaj, káva), vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, dotovaná MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční balíček pro děti zaměstnanců apod.
- možnost: přidělení mentora po dobu Vašeho zaškolení, free wifi pro zaměstnance, parkování zdarma před budovou pracoviště, pizza day, vánoční večírek, možnost navštívit hokejové zápasy nebo připojit se do soutěží Do práce na kole/běžecké soutěže, využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení se do firemní telefonní sítě, a další benefity

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
    • Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz
B

- vzdělání SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro
- vyhláška č.50/1978Sb. minimálně §.6
- znalost řídicích systémů PLC Siemens Simatic S7 ,vizualizace WinCC, TIA Portál, pohony a průmyslové sítě (ProfiNET a ProfiBUS)
- znalost řídicích systémů B&R výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni, výhodou znalost technických pojmů
- praxe na obdobné pozici jako technik údržby, elektronik apod.
- prioritou je flexibilita a samostatnost
- manuální zručnost a schopnost zkoordinovat si více činností

Zdroj nabídky: Profesia

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více