QA ENGINEER (40.000 - 70.000,- Kč)

Nabídka pracovní pozice od 14. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

QA ENGINEER Láká Vás práce s nejmodernějšími technologiemi? Chcete se účastnit vývoje zajímavého inovativního produktu? Dorozumíte se dobře anglicky? Neváhejte a zašlete nám Vaše CV! QA ENGINEER * Tvorba automatizovaných testů * Testování aplikací * Spolupráce s týmem vývojářů * Práce v agilním prostředí

* Možnost dalšího vzdělávání * Jazykové kurzy * Team buildingové akce * 5 týdnů dovolené a sick days * Flexibilní pracovní dobu * Místo výkonu práce: Brno

Požadavky na zaměstnance

* Zkušenost s automatizovaným testováním a performance testy * Znalost webových technologií HTML, JS a REST * Anglický jazyk na komunikativní úrovni * Znalost programovacího jazyka C# výhodou

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o., IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Kontakt
Mgr. Simona Kučerová