JUNIOR SPRÁVCE SÍTĚ A SYSTÉMŮ (20.000 - 30.000,- Kč)

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vidíte svou profesní budoucnost v IT? Hledáte rozmanitou práci, která Vám umožní získat praxi se správou sítí a podnikových informačních systémů? Pak je tahle pozice určena právě Vám! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: JUNIOR SPRÁVCE SÍTĚ A SYSTÉMŮ (20-30.000 Kč) * řešení technických problémů uživatelů * komunikace napříč společností a se společností dodávající software * správa licencí, instalace a konfigurace systému * tvorba reportů * koordinace logistiky

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * příspěvek na penzijní připojištění * telefon také pro soukromé účely * firemní akce * závodní stravování * pozice je vhodná pro absolventa * místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Požadavky na zaměstnance

* obecný přehled ve světě IT * pokročilou znalost produktů MS Office (MS SQL výhodou) * základní orientaci v síťovém prostředí * minimálně středoškolské vzdělání * znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o., IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Kontakt
Mgr. Veronika Ormaniecová