RECRUITER - POSILA HR ODDĚLENÍ (25.000 - 32.000,- Kč)

Nabídka pracovní pozice od 24. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti v oblasti náboru a chceš je uplatnit ve výrobní společnosti? Nedělá ti problém komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Je interní recruitment Tvým snem, který chceš zrealizovat? Neváhej a pošli nám svůj životopis! Zahraniční výrobní společnost na Tachovsku rozšiřuje svůj tým a hledá právě Tebe na pozici: RECRUITER - POSILA HR ODDĚLENÍ * vyhledávání a nábor vhodných kandidátů na technické pozice * komunikace s uchazeči i napříč jednotlivými odděleními při specifikaci pozic * práce se sociálními sítěmi Facebook, LinkedIn... * nastavení strategie pro HR marketing * personální poradenství, administrativa a reporting

* práci v mezinárodní společnosti, která má dobré jméno * svými nápady a prací přispívat k rozvoji společnosti * nestereotypní a rozmanitou pracovní náplň * 13. a 14. plat navíc * příspěvek na dopravu a penzijní připojištění * závodní stravování * v neposlední řadě fajn kolektiv HR oddělení * nástup možný ihned * lokalita: Tachovsko

Požadavky na zaměstnance

* min. SŠ vzdělání * alespoň částečnou praxi s náborem ideálně technických pozic * anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni * organizační schopnosti, smysl dotahovat věci do konce * schopnost rychle reagovat na různé podněty a pracovat na více úkolech současně

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o., IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Kontakt
Lenka Novotná

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpověď podána zaměstnancem, neschopenka

Otázka: Dobrý den, mám dotaz, 26.9.2017 jsem v práci podala výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou, která končí 30.11.2017 jenže 2.11. jsem šla na neschopenku s tím, že se zjistilo, že jsem těhotná. Tak bych se... více