Projektový inženýr - elektroenergetika

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast elektrotechniky? Nechybí Vám koordinační a organizační schopnosti? Bavilo by Vás podívat se na místa, kam se běžný člověk nepodívá? Buďte naším projektovým inženýrem! Budete koordinovat projekty na klíč v podobě implementace záložních zdrojů - motorgenerátů a fotovoltaiky pro naše klienty. Každý projekt je unikát a na Vás bude vymyslet technické řešení a proveditelnost u každého z nich. Budete mít možnost vidět za sebou reálný výsledek své práce. Není třeba se obávat, projektového inženýra pečlivě zaškolíme.

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce technická znalost v oblasti elektro orientace v elektrických schématech, projektové dokumentaci a specifikaci elektro základní znalost Autocadu výhodou pokročilou znalost Microsoft Office (Excel) dobré organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost samostatný a aktivní přístup, týmová spolupráce časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, zájem o další odborný růst řidičské oprávnění (sk. B) mírně pokročilá znalost anglického jazyka pro převážně emailovou komunikaci s našimi dodavateli

Požadavky na zaměstnance

Příprava technických řešení Zpracování cenových nabídek Plánování a realizace zakázek Sledování technických novinek našich dodavatelů Komunikace s dodavateli technologií, subdodavateli, projektanty a zákazníky.