OBCHODNÍ MANAŽER

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno Termín nástupu: ihned nebo dohodou Finanční ohodnocení: vysoce individuálně motivující Pro našeho klienta - zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme nového kolegu na pozici Obchodní manažer pro informační systémy pro řízení výroby. Informační systém pro řízení výroby představuje klíčový zdroj informací u výrobních společností o aktuálním stavu jejich výrobních procesů, plnění zakázek, využití strojů a plnění norem. CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE? aktivní vyhledávání a oslovování cílové skupiny výrobních společností a potencionálních zákazníků navazování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky, vytváření a budování efektivních partnerství příprava a prezentace výrobního informačního systému zákazníkům, ve výběrových řízeních, na veřejných akcích a seminářích navazování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky, vytváření a budování efektivních partnerství nabízení a prezentace výrobních informačních systémů u zákazníků spolupráce s technikem při analýze výrobního procesu a systému zákazníka zpracování cenových a smluvních nabídek, jednání o smluvních podmínkách a spolupráce na přípravě obchodních smluv efektivní řešení zákaznických problémů, kontrola rozpracovaných zakázek a projektů spolupráce na implementaci nových procesů u zákazníka průběžný monitoring aktivit konkurence na trhu a získávání tržních výhod Do budoucna bude součástí práce: budování vlastního obchodního týmu spolupráce na mezinárodních projektech v atraktivní oblasti Průmysl 4.0

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíců služební vůz i k soukromým účelům firemní notebook a mobilní telefon 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění stravenky práci v příjemném neformálním prostředí

Požadavky na zaměstnance

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI? má VŠ/SŠ vzdělání IT nebo technického směru komunikační dovednosti a schopnosti přesvědčit a budovat partnerské vztahy rétorické dovednosti a vysoký standard reprezentace vlastní kreativitu, schopnost plnění obchodních cílů analytické a technické myšlení v oblasti výrobních procesů a IT je flexibilní, s pracovním nasazením ovládá AJ slovem i písmem na komunikační úrovni má ŘP sk. B - aktivní řidič s ochotou cestovat na celém území ČR a SR Velkou výhodou je: praxe s výrobním procesem štíhlé výroby znalost aplikací IT technologií pro strojírenské výrobní společnosti (např. SAP, Navision, Helios) zájem o propojení osobních dovedností v oblasti obchodu, IT a výroby