Executive Assistant - ASAP - PRAHA 8 - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 19-12-244856. Pracujete jako asistent/asistentka a už je to pro Vás trochu stereotypní-Uvítali byste flexibilní pracovní dobu a práci, kde se nebudete nudit- Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici EXECUTIVE ASSISTANT. Budete pravou rukou generálního ředitele - tedy je potřeba být flexibilní, diskrétní a prostě parťák, na kterého je spolehnutí. Dostanete za to velmi pěkný plat, benefity, flexibilní pracovní dobu a služební auto. Láká Vás to- Pak se nám přihlašte! Na pozici EXECUTIVE ASSISTANT budete: zodpovědni za správu kalendáře a organizaci schůzek upravovat potřebné dokumenty a prezentace připravovat podklady pro jednání organizovat služební cesty, rezervovat letenky, taxi, restaurace atd. poskytovat administrativní podporu zařizovat vše co je třeba :) Součástí práce je i část osobní agendy - nákupy, pochůzky, zavezení auta do servisu - ale to jen sporadicky. Nástup: co nejdříve, ale na super člověka počkáme i 2 měsíceLokalita: Praha 8

bonusyflexibilní pracovní dobastravenky 75 Kč hrazené v plné výšimultisportkartajazykové kurzyslužební automobil i k soukromému využití

Požadavky na zaměstnance

výborná znalost českého a pokročilá znalost anglického jazyka - min. B2 - především emailová komunikace pokročilá znalost MS Office (konting. tabulky nejsou vyžadovány) zkušenosti z asistentské pozice ŘP sk. B - aktivní řidič pečlivost a výborné organizační schopnosti diskrétnost a profesionální vystupování