Práce v zakázkové výrobě - až 110 Kč/hod

Nabídka pracovní pozice od 21. 10. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme jednoduchou manuální práci v zakázkové výrobě stínící techniky pouze na dvě směny! Nástupní mzda 100 až 110 Kč/hod. Žádná pásová výroba, ale příjemná práce v rozumném tempu, v takřka rodinném prostředí. K tomu navíc doprava do práce a z práce za symbolickou cenu přímo z Vaší lokality. Tak neváhejte a volejte ZDARMA 800 856 856. - nástupní mzda minimálně 18 000 Kč za měsíc a rychlý nárůst mzdy po zapracování - není výjimkou mzda přes 20 000 Kč/měs! - práce pouze na ranní a odpolední směny, už žádné noční směny! - dotovaná doprava z Kadaně, Chomutova, Jirkova, Klášterce nad Ohří a z Mostu - stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu - týden dovolené navíc

Klikněte na "Odpovědět", vyplňte formulář, připojte svůj životopis a my Vás budeme brzy kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadavky na zaměstnance

- výuční list nebo zkušenost z práce ve výrobní společnosti výhodou - základy práce na počítači - stačí opravdu jen úplné základy, co neumíte se s námi hravě doučíte

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
Petra Zoubková