ESA zákaznického centra

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: 22.000 - 38.000,-Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáte to, pořád dokola posloucháte, že sehnat dobrou práci v Praze bez titulu a praxe je fuška. Není! U nás tato pravidla neplatí – hledáme obchodní talenty a „papír na chytrost“ nebo životopis hodný superhrdiny pro nás nejsou směrodatné! Do našich zaměstnanců investujeme – rozvineme Vaše komunikační i obchodní dovednosti, aby z Vás byla ESA zákaznického centra. Co bude vaší prací? * Komunikovat se zákazníky po telefonu, e-mailu, chatu. Pomáhat zákazníkům s výběrem vozu. * Poskytovat klientům informace o podmínkách prodeje. Sjednávat schůzky pro kolegy na prodeji. * Domlouvat výkup vozidel spolu se stanovením výkupní ceny.

* Fixní mzdu + provize, které pro Vás budou hračka. * Smlouvu na hlavní pracovní poměr, abyste měli jistotu. * Řádné zaškolení a po dobu jeho trvání garanci mzdy. * Možnost kariérního růstu pro každého. * Příležitost získat Multisport kartičku a jít si s kolegy zasportovat. * Odpočinkovou zónu přímo v kanceláři pro lepší pracovní výkony. * Motivační soutěže. * Přátelský kolektiv, který vás podpoří a přijme mezi sebe.

Požadavky na zaměstnance

* Jste veselá osoba, kterou nic nerozhází a umí se vypořádat s každou situací. * Potřebujete v práci kamarádský tým. * Chcete být přínosnou součástí firmy. * Máte čistý trestní rejstřík.