Recruitment Consultant - začněte svoji kariéru v HR!

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 20-12-244128. Hledáme PARŤÁKA do týmu - ŠIKOVNÉHO HRistu Zajímáte se o oblast oblast HR a rádi byste používali anglický jazyk (a případně i další jiné) na každodenní bázi a pracovali v rámci nejúspěšnější personální agentury v České republice? Pokud ano, přidejte se do našeho týmu Business Services! Grafton je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 6 zemích. V současné době hledáme člověka, který má zájem posílit stávající oddělení Business Services, rád navazuje vztahy, má zodpovědný přístup, ocenil by možnost spolupráce s klienty z nadnárodních společností a zároveň uvítá práci v rámci zábavného a přátelského kolektivu. Pracovní náplň je pestrá a mimo jiné další aktivity obsahuje: Inzerci pracovních pozic (sestavování inzerátů a inzerce na webové portály) Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (z tuzemska i ze zahraničí), podávání zpětné vazby a průběžné komunikace Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli) Příležitostná obchodní jednání s klienty, návrh optimálních řešení, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních vztahů Volit a realizovat náborovou strategii na jednotlivé projekty Monitorování situace na trhu práce Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty Možnost participovat na různorodých projektech na základě zkušeností a zaměření Účast na zajímavých konferencích Práce u nás Vás bude bavit, pokud: Baví Vás podporovat kolegy v týmu a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů Máte rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery Jste ambiciózní a rádi dosahujete stanovených cílů Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi Vítáte mezinárodní prostředí Nevadí Vám práce v dynamické společnosti Rádi byste se interně posunuli v kariéře Jste kreativní – baví Vás přicházet s novými nápady Máte zájem pracovat pro jedničku na trhu v rámci Business Services Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým! Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: www.grafton.cz/o-nas/

A co Vám nabídneme my? Atraktivní finanční ohodnocení (zahrnující bonusový systém) Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám, volnočasové poukázky, stravenky a další jiné) Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje (častá průběžná školení a zvyšování kvalifikace) Možnost Home Office Možnost kariérní postupu Firemní teambuildingy Kanceláře v centru Prahy - Náměstí Republiky

Požadavky na zaměstnance

Mít znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití (zvládnout komunikaci se zájemci a klienty ze zahraničí), znalost dalšího světového jazyka je výhodou Dokončené VŠ vzdělání (Bc. nebo Mgr./Ing.) Zkušenost s nábory ať již z interního HR nebo z agentury jsou výhodou Zodpovědnost a samostatnost při řešení jednotlivých úloh, umění zorganizovat si svůj čas Energická a pozitivní osobnost s přístupem na profesní úrovni Příjemné vystupování, pro-klientský přístup Schopnost týmové spolupráce Máte velmi přátelský přístup a styl komunikace Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst Mít selský rozum a vždy hledat řešení