HR Recruitment Consultant | mezinárodní projekty

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 20-12-244129. Zajímá Vás oblast HR ale nechcete dělat akvizice? Rádi byste používali znalost cizích jazyků na denní bázi a pracovali na mezinárodních projektech? Pokud ano, pak zvažte příležitost stát se součástí našeho týmu v rámci divize Business Services! V rámci spokojenosti, dobrých referencí našich klientů a neustále přibývajícím projektům posilujeme náš tým o nové členy. Grafton Recruitment je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, v rámci 30 poboček v 6 zemích. V současné době hledáme týmového člověka, který má zájem posílit stávající oddělení, rád by komunikoval s uchazeči ohledně pracovních příležitostí a zároveň s klienty z mezinárodního prostředí. Mimo jiné bude náplň práce obsahovat: Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (z tuzemska i ze zahraničí) Inzerci pracovních pozic (sestavování inzerátů, následná inzerce na webové portály) Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli) Práce na svěřených klíčových projektech u stávajících klientů pobočky, budování spolupráce na bázi dlouhodobého partnerství Příležitostná obchodní jednání s klienty a novými investory Monitorování situace na trhu práce - nové trendy Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty Možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech Spoluúčast na konferencích organizovaných pobočkou Grafton Business Services pro stávající i nové klienty Příležitostná účast na pohovorech ve firmách Práce se sociálními sítěmi Práce u nás Vás bude bavit, pokud: Baví Vás podporovat kolegy v týmu a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů Máte rádi přátelskou atmosféru v týmu (jsme především skvěle sehraný tým) Rádi udržujete dlouhodobé vztahy s klienty a přispíváte k jejich spokojenosti v rámci spolupráce Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi a máte rádi mezinárodní prostředí Chcete spolupracovat s kolegy napříč společností (i v rámci zahraničních poboček), Nevadí Vám práce v dynamické společnosti Jste ambiciózní a chcete podporovat značku a její prvenství na trhu Rádi byste se interně posunuli v kariéře Jste kreativní – baví Vás přicházet s novými nápady (jak se dá dělat práce jinak/lépe) Preferujete, pokud si práci můžete zorganizovat sami Pokud jste člověk, kterého hledáme a zároveň by Vás zajímalo více informací k náplni práce, napište nám něco o sobě. Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým! Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: www.grafton.cz/o-nas/

A co Vám nabídneme my? Atraktivní finanční ohodnocení (zahrnující bonusový systém) Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám, volnočasové poukázky, stravenky a další jiné) Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje (častá průběžná školení a zvyšování kvalifikace) Možnost Home Office Možnost kariérní postupu Firemní teambuildingy Kanceláře v centru Prahy - Náměstí Republiky

Požadavky na zaměstnance

Znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití (komunikace s uchazeči ze zahraničí a klienty z mezinárodních firem), znalost dalšího světového jazyka je výhodou Zkušenost s nábory ať již z interního HR nebo z agentury jsou výhodou Příjemné vystupování, pro-klientský přístup Zodpovědnost a samostatnost při řešení jednotlivých úloh, schopnost zorganizovat si svůj čas Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni Motivace dosahování stanovených cílů Zájem o nové trendy a jejich aplikování v náboru Týmový přístup