ENGINEERING TEAMLEADER (50.000 - 60.000,- Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever

Mzda: 0

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete v oddělení engineeringu více jak 4 roky a chtěl byste se dál profesně posunout? Jste silná osobnost s ambicemi pro vedení týmu? Hovoříte anglickým jazykem a chcete jej využívat v praxi? Pak jste náš člověk! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici: ENGINEERING TEAMLEADER * Vedení a organizace týmu v oddělení engineeringu * Neustálé zlepšování procesů, nastavení kontrolních mechanismů, řešení problémů ve výrobě * Napomáhat zákazníkovi s vyřešením technických problémů * Podpora vedení při zavádění nebo přesunu nové výroby

* Práci v moderní společnosti s lidským přístupem * Příspěvek na dopravu * Hrazené stravování * 5 týdnů dovolené * Možnost nástupu - srpen 2017 * lokalita: 30 km od Plzně

Požadavky na zaměstnance

* VŠ/SŠ technického zaměření * Praxe v engineeringu alespoň 4 roky * Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni * Zkušenost ve vedení týmu * Samostatnost a dobré organizační schopnosti, analytické schopnosti

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o., IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Kontakt
Lenka Sládková