Chcete se vypracovat z obchodní pozice na konzultanta?

Nabídka pracovní pozice od 23. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 4 (informace o místu práce: Praha)

Mzda: podle výsledků

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budování vlastní klienteli
- komunikace s klienty (telefonická i osobní)
- zjišťování jejich potřeb klientů
- nastavení vhodných řešení pro zlepšení konkrétní oblasti ve firmě klienta
Vaším výsledkem práce budou klienti, kterým naše semináře a konzultance přinesly prospěch a kterým se lépe daří.

Jiné výhody

Nabídnout můžeme především:
- zaškolení, podporu a fajn zázemí
- přátelský a hravý tým lidí, který rád přijme nové kolegy
- vzdělávání a profesní růst
- odměňování podle výsledků - pouze Vy sami ovlivníte výši Vašeho příjmu

Požadavky na zaměstnance

Hledáme bojovníka na pozici obchodník-konzultant do našeho pražského týmu. Někoho komu nechybí vytrvalost a tah na branku, ale zároveň mu jde především o to, aby jeho práce měla smysl a byla pro ostatní prospěšná.
Práce je především o komunikaci s lidmi a schopnosti naslouchat ostatním.
Důležité jsou pro nás Vaše prokazatelné výsledky z předchozí práce, brigády.

Inzerující společnost

Business Success, spol. s r.o., IČO: 26213052

Praha 4, Chodov, Türkova 2332/1, PSČ 149 00

Kontakt
personalista@success.cz, 731 641 184