Balení výrobků v Nišovicích! Mzda 82Kč/h + stravenky

Hledaná pozice

Místo práce: Volyně (informace o místu práce: Volyně)

Mzda: 82-90Kč/h

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vhodné pro maminky na MD nebo aktivní důchodce!
Nově přijmeme brigádníky - ženy i muže na balení výrobků v Nišovicích nebo Prachaticích.

Jedná se o jednoduchou manuální práci balení výrobků.
Práce je lehce fyzicky náročná ale zvládnou jí i ženy!

POUZE RANNÍ SMĚNA 6:00 - 14:30 nebo je možnost chodit na třísměnný provoz

Jiné výhody

- dlouhodobou brigádu v Nišovicích
- mzdu 82Kč/h
- stravenka za 65Kč za každou odpracovanou směnu nebo závodní stravování
- práci pouze PONDĚLÍ AŽ PÁTEK - VÍKENDY VOLNÉ

Co očekáváme?
- fyzickou zdatnost
- chuť do práce
- spolehlivost a denní docházku!!!

Inzerující společnost

Adecco České Budějovice, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Alena Boháčová, alena.bohacova@adecco.com, 387203714, 721258307

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Dotaz

Otázka: Dobry den chci se zeptat pracuji jako OSVC a mam smlouvu na spravce nemovitosti kde mam napsano ze ze udelam 140h a za kazdou zapocatou hodinu mi nalezi odmnena 183kc ale ja delam 300h az 324h mesicne... více