Montážní pracovník

Místo práce: Brno - město (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Možná hledáme právě Vás!
Pro firmu zabývající se výrobou a vývojem přenosových a převodových zařízení pro automotive a další oblasti průmyslu hledáme nové členy týmu. Jedná se o stabilní společnost s tradicí 65 let na trhu. Budete pracovat v čistém a klidném prostředí ve stabilním a pohodovém kolektivu.

Co je náplní práce?
* JEDNÁ SE O PRÁCI V ČISTÉM A KLIDNÉM PROSTŘEDÍ S DOBROU DOSTUPNOSTÍ MHD
* NEJDE O PRÁCI U LINKY – každý zaměstnanec má své montážní pracoviště
* stereotyp v práci nezažijete – společnost se zabývá kusovou a malosériovou výrobou
* budete odpovědný za montáž dané převodovky od začátku do konce
* nejprve si vychystáte a připravíte součástky pro montáž
* podle montážních výkresů a technologických návodů smontujete převodovku
* během montáže budete manipulovat s materiálem pomocí jeřábů
* budete také vyplňovat příslušné dokumenty a kontrolovat kvalitu výsledného výrobku
* budete mít možnost cestovat na montáže
* v průběhu prvního měsíce budete spolupracovat se zkušeným kolegou, který Vám předá dlouholeté zkušenosti

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
* je minimálně vyučen ve technickém oboru, vítáme z oboru automechanik
* dokáže se orientovat v montážních a výrobních výkresech
* umí používat měřidla
* je pracovitý a manuálně zručný
* je ochotný pracovat v třísměnném provozu – od pondělí do pátku

Co byste ještě měli vědět?
Budete pracovat v příjemném stabilním kolektivu s fajn vedoucím. Dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností, nikoliv přes agenturu.

Co Vás čeká, když uspějete?
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* mimořádné odměny za dobře odvedenou práci
* v případě dlouhodobé spolupráce stabilizační odměny
* příplatky za odpolední a noční směny nad rámec zákoníku práce
* finanční podpora sportovního vyžití

Koho můžete kontaktovat v případě zájmu?
Kontaktní osobou pro tuto pozici je Jana Vydařelá – HR konzultantka. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na vydarela@fenixpersonal.cz nebo nás kontaktujte telefonicky pro bližší nezávazné informace 737 855 829.

Místo výkonu práce: Brno - město
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 3 směny (pondělí – pátek)

Inzerující společnost

FENIX PERSONAL, IČO: 75326949

Heršpice, PSČ 684 01

Jana Vydařelá, vydarela@fenixpersonal.cz, 737855829, 777 013 379