Nákupčí

Nabídka pracovní pozice od 23. 5. 2018 není aktivní.

Místo práce: Karlovarsko (informace o místu práce: Karlovarský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění nákupu vymezeného sortimentu materiálu (spotřební i výrobní materiál) sledování stavu zásob,
- výběr vhodných dodavatelů, vedení výběrových řízení
- příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv
- vystavování objednávek, schvalování faktur
- prověřování a porovnávání cen vstupních materiálů a služeb
- zodpovědnost za optimální úroveň zásob materiálu

Jiné výhody

- Zázemí stabilní prosperující společnosti
- Možnost profesního růstu
- Příspěvky na stravování
- Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na dojíždění nebo podpora při relokaci
- A další firemní výhody a benefity

Požadavky na zaměstnance

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomické, technické zaměření)
- Zkušenosti s řízením nákupních operací z výrobní společnosti (ideálně automotive)
- Pokročilá znalost AJ nebo NJ pro jednání se zahraničními dodavateli
- Znalost práce na PC – MS Office, SAP
- Silnou osobnost, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Odolnost vůči stresu, flexibilitu, ochotu cestovat

Inzerující společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o. PLZEŇ, IČO: 25236016

Plzeň, Vnitřní Město, Prešovská, PSČ 301 00

Vanda Štěrbová, Vanda.Sterbova@hofmann-personal.cz, 377 221 935, 725 988 706

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Žaloba na MPSV

Otázka: Dobrý den, dovolil bych si Vás požádat o pomoc s následujícím dotazem. Byl jsem úřadem práce vyřazen z evidence uchazečů o zaměstnání a v odvolání na MPSV jsem nebyl úspěšný. Věřím ve spravedlnost... více