Náborový příspěvek - operátor výroby

Místo práce: Holice v Čechách (informace o místu práce: Pardubický kraj)

Mzda: od 16.000,-Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jsi šikovná/ý, manuálně zručná/ý, zodpovědná/ý a jsi týmový hráč, tak práci u nás jistě zvládneš.

Nejsi si jistá/ý, že práce je vhodná zrovna pro tebe? Nevadí!
Přijď se nezávazně podívat a zeptej se na vše co tě zajímá!

Jiné výhody

* práce v jednosměnném/dvousměnném provozu
* firemní benefity
* stravování v areálu firmy s příspěvekem od zaměstanvatele
* pravidelná výplata
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* příplatky za odpolední směnu
* prémie a bonusy

* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10. 000,-Kč

Požadavky na zaměstnance

Hledáme šikovné muže i ženy s chutí do práce!

Netrap se, že nemáš výuční list, praxi v oboru nebo zkušenosti - ozvi se nám a staň se posilou našeho týmu!

Věčné stěžovatele, marody nebo pro něž je pracovní morálka a týmová spolupráce cizí nehledáme!

Inzerující společnost

BV elektronik s.r.o., IČO: 60468173

Praha, Nusle, V luhu, PSČ 140 00

Martina Hloušková, martina.hlouskova@bvelektronik.cz, 778714454

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Žaloba na MPSV

Otázka: Dobrý den, dovolil bych si Vás požádat o pomoc s následujícím dotazem. Byl jsem úřadem práce vyřazen z evidence uchazečů o zaměstnání a v odvolání na MPSV jsem nebyl úspěšný. Věřím ve spravedlnost... více