Konstruktér

Hledaná pozice

Místo práce: Třebíč (informace o místu práce: Třebíč)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Třebíč
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: dle Vašich zkušeností
Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

MOTIVUJE VÁS VIDĚT VÝSLEDKY VLASTNÍ PRÁCE V PRAXI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH?
AŤ UŽ JSTE ZKUŠENÝM KONSTRUKTÉREM NEBO NADŠENÝM ABSOLVENTEM, DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT!

Společnost působící v automobilovém a jaderném průmyslu hledá kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR.

JAKÉ AKTIVITY BUDE KONSTRUKTÉR VYKONÁVAT?

navrhovat výrobní a montážní stroje pro automobilový a jaderný průmysl
zpracovávat technickou dokumentaci - využívat 2D/3D CAD systémy
zodpovědný za správnost a úplnost strojní části nebo celku dle zadání
zadávat data do výroby, vybírat stavební komponenty, provádět výpočty
provádět technickou podporu při montáži
spolupracovat s konstruktéry, elektroinženýry, montážními technikami, projektovým manažerem a vedoucím strojní konstrukce
komunikace se zákazníky i dodavateli

CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI?

perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
smlouva na HPP na dobu určitou, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou
odpovídající finanční ohodnocení
možnost odborného rozvoje
pružná pracovní doba (pevná část je od 8 do 14 hodin)
stravenky v hodnotě 90 Kč
5 týdnů dovolené
příspěvky na jazykové kurzy
občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj)
firemní večírky
zaměstnanecké akcie

CO OČEKÁVÁME OD VHODNÉHO UCHAZEČE O TUTO PRÁCI?

SŠ (+ praxe) nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství
praxe není podmínkou-vhodné pro šikovné absolventy i zkušené seniory
zkušenosti s využíváním moderních v nástrojů (2D/3D CAD – SolidWorks, Catia apod)
angličtina – minimálně pasivní znalost pro čtení katalogů a postupů
aktivní přístup ke svěřeným projektům a občasné služební cesty
člověk na této pozici by měl mít technické myšlení a být samostatný, rozhodný, flexibilní
dostanete zde příležitost uplatnit své zkušenosti – možnost práce na komplexních zařízení, stanovování koncepcí nových produktů případně i vedení projektů