Lean specialista

Hledaná pozice

Místo práce: Uničov (informace o místu práce: Uničov)

Mzda: 30 000 - 40 000HM

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* analýza a návrh výrobních procesů
* mapování a design toku hodnot - VSM, VSD
* tvorba nových layoutů
* vedení výrobních projektů
* neustálé zlepšování, redukce plýtvání ve výrobě pomocí metod štíhlé výroby
* spolupráce na zvyšování produktivity a efektivity výroby
* tvorba standardů ve výrobě
* školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby, vytváření školicích materiálů se zaměřením na štíhlou výrobu

Jiné výhody

* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti
* samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí
* komplexní profesní a osobní rozvoj
* výraznou podporu v adaptačním procesu
* odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
* pět týdnů dovolené
* finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
* odborné a jazykové vzdělávání
* placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby
* poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích
* dotované stravování na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

* VŠ vzdělání technické se zaměřením průmyslové inženýrství či podobné
* znalost principů a metod štíhlé výroby (přidaná/nepřidaná hodnota, VSM, VSD, plýtvání, štíhlý layout, Kanban, JIT, vizuální management, analýza a měření práce, balancování operací, TOC, 5S atd.)
* znalost MS Office, zkušenost s CAD systémem výhodou
* aktivní znalost NJ nebo AJ
* ŘP skup. B, ochota cestovat v rámci služebních cest
* samostatnost, analytické uvažování, proaktivní tvůrčí přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost prosadit změny