Projektový vedoucí – junior

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Plánování nových zařízení
* Tvorba konceptů a kontrolních plánů
* Spolupráce při zavádění nových výrobků
* Dohled nad projektem z hlediska nákladů

Máte VŠ vzdělání technického zaměření a praxi v automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte vysoce nadstandardní organizační schopnosti? Orientujete se v oblasti mechaniky, v technické dokumentaci a znáte základy nějakého CAD programu? Chcete rozvíjet svou kariéru u významné mezinárodní společností?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ – JUNIOR.

* Zaměstnání u významné mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování
* Cílové odměny

* Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Požadavky na zaměstnance

* VŠ technického zaměření
* Velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní využití)
* Praxi v automotive
* Znalost mechaniky a technické dokumentace

Advantage Consulting, s.r.o. - Hradec Králové, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Eduard Frey, hradec@acjobs.cz, 00420775787242, +420734713297