Vedoucí obchodního domu Möbelix Praha

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte schopnosti, které byste mohli využít k vedení prodejny?
Na vedoucí pozici v obchodě jste již pracovali a potřebujete změnu?
Cítíte se mezi lidmi jako ryba ve vodě? Máte hrůzu ze stereotypu?
Chcete ukázat, co ve Vás je? Pojďte s námi za(žít) Möbelix.

S čím začnete?
Důkladným školením, které se řídí školícím plánem. Projdete jednotlivými odděleními (ne sami, vždy Vás někdo povede), tak abyste mohli převzít vedení prodejny.

A co Váš čeká potom?
Židle v kanceláři vedoucího pobočky, na které ovšem moc času nestrávíte. Administrativa je nezbytná, ale většinu času se budete pohybovat na prodejně mezi zákazníky a zaměstnanci. Protože měřítko Vašeho úspěchu nebudou jen obraty, ale také klima a atmosféra na pobočce.

Vidíte se jako nový/á vedoucí prodejny Möbelix? Dejte nám o sobě vědět formou životopisu a připište, proč Vás láká pracovat právě u nás.

Nevíte, jak to u nás chodí ? Pojďte se podívat:

Jiné výhody

Co Vám nabízíme my?
• Rozmanitou práci. Každý den je originál.
• Práci s lidmi a také trochu adrenalinu. Pořád se něco děje, často se budete muset vypořádat s neplánovanou situací, jednat operativně.
• Být ve středu dění stabilní a prosperující firmy.
• Špičkový školící program, díky kterému můžete posouvat sami sebe, ale i celou firmu zase o něco výš.
• Otevřenost, férovost a rodinnou atmosféru.
• Možnost prosadit věci, které povedou k lepším výsledkům Vaší pobočky.

Požadavky na zaměstnance

Úspěšný/á vedoucí prodejny z Vás bude pokud,
• to s lidmi umíte, máte pro ně cit a oni za vámi jdou.
• jste féroví.
• je orientace na výsledek Vaším hnacím motorem.
• jste samostatní v myšlení i rozhodování (ze začátku se Vám budeme intenzivně věnovat, ale brzy budeme potřebovat Vaši samostatnost).
• chápete křehkou vazbu mezi kupujícím a prodávajícím.

Inzerující společnost

REAL JOB s.r.o., IČO: 04761685

Nový Jičín, Revoluční, PSČ 741 01

Kontakt
Pavel Jorpalidis, moebelix@realjob.cz, 778070274, 778070274