Skladník / Manipulant skladu

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Krupka (informace o místu práce: Krupka)

Mzda: 21.000 - 24.000 KČ

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti ve skladu a k tomu umíš ovládat VZV vozík, retrak či elektrický paleťák?

Jsi akčňák co jen tak neposedí, je zodpovědný, pečlivý a spolehlivý? Jsi trochu stresuodolný a flexibilní? Toto je pozice přímo pro tebe! Můžeme ti nabídnout stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti pracující v oblasti automotive, moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, firemní akce a spoustu bonusů.

Náplň práce:

* příprava materiálu pro výrobu
* zaskladňování / vyskladňování
* zavážení materiálu do výroby
* příjem / výdej materiálu
* nakládka / vykládka kamionů

Práce na 2 směny - ranní, odpolední

Jiné výhody

Stabilní zaměstnání na HPP a spoustu bonusů:

* individuální bonus až 3.000,- kč / měsíčně
* náborový bonus 5.000,- kč
* bonus na dovolenou a Vánoce, který odpovídá téměř 13. platu
* štědré příplatky za přesčasy a práci o víkendu
* příspěvky na penzijní či životní připojištění
* stravenky / FlexiPassy
* občerstvení na pracovišti zdarma

Požadavky na zaměstnance

* zkušenosti ve skladu
* zkušenosti s řízením vzv vozíků, či retraků, či el. paleťáků
* manuální zručnost a pečlivost
* flexibilitu
* stresuodolnost
* pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

PersCom s.r.o., IČO: 28666453

Děčín, Děčín III-Staré Město, Oblouková, PSČ 405 02

Bc. Gábina Divišová, divisova@perscom.cz, 475 210 351, 704 432 744

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpověď a nástup na mateřskou

Otázka: Dobrý den, můj dotaz se týká ukončení pracovní smlouvy z důvodu zrušení mé pracovní pozice a následný nástup na mateřskou. Na konci dubna mám piodepsat výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Tedy můj... více