Specialista péče o klienty v terénu

Místo práce: dle místa bydliště (informace o místu práce: Pardubický kraj)

Požadavky na zaměstnance

Získejte další peníze spoluprací s naší společností v rámci Vaší vedlejší činnosti.
Momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť v České republice o další Obchodní zástupce.

Náplň činnosti:

- Péče o přidělené klienty (vybírání splátek, nabídka nových produktů)
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Spolupráce s manažerem oblasti
- Flexibilní pracovní doba

Pro úspěšné navázání spolupráce je potřeba splňovat alespoň tyto požadavky:
- Časovou flexibilitu (alespoň 10 hodin týdně, činnost můžete mít i jako svůj hlavní zdroj příjmů)
- Mobilní telefon
- Dobré komunikační schopnosti
- Zodpovědnost, pečlivost (jedná se o práci s penězi)

Nabízíme Vám:
- Kompletní zaškolení ZDARMA
- Činnost v místě Vašeho bydliště
- Výplatu provizí týdně v hotovosti (např. 3 000 Kč za nového klienta)
- Vlastní řízení času
- Přidělené klienty
- Předané kontakty na potenciální nové zákazníky
- Prodejní podporu
- Možnost seberealizace

Výši průměrných provizí a další informace se dozvíte i na našich stránkách: www.providentoz.cz

Jak dál postupovat?

Přijďte se osobně a nezávazně přesvědčit na kteroukoliv naši pobočku, každý čtvrtek, kde se od 16:00 koná Den otevřených dveří, při kterém vám manažer příslušné oblasti osobně sdělí další informace. Pokud Vám termín nevyhovuje, je samozřejmě možné se domluvit na individuálním termínu.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více