Area sales manager - elektroenergetika

Nabídka pracovní pozice od 25. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajištění obchodní agendy
* vedení týmu manažerů
* využití interních zdrojů
* vyhledávání nových obchodních příležitostí – zkušenost s B2B a B2C
* prohlubování vztahů se stávajícími klienty
* účast na veletrzích

Jste vůdčí osobnost s analytickým uvažováním? Máte zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti prodeje? Chcete pracovat na projektech pro významné firmy energetického průmyslu? Rádi byste se realizovali v elektroenergetice? Rádi cestujete a angličtinu využíváte na denní bázi a vedete v ní i obchodní jednání? Pokud je Vaše odpověď ano, tak hledáme právě Vás.
Společnost zabývající se prodejem energetických palivových zdrojů ráda přijme nového kolegu do svého týmu, a to na pozici AREA SALES MANAGER – ELEKTROENERGETIKA (30000 - 50000 Kč + bonusy)

* moderní kanceláře s nadstandardním vybavením
* jazykové kurzy
* příspěvek na stravování
* odpovídající finanční ohodnocení
* cestování do zahraničních zemí
* místo výkonu práce: Vysočina a Praha

Požadavky na zaměstnance

* VŠ vzdělání technického zaměření
* praxi v obchodu nebo Business Developmentu min. 2 roky podmínkou
* zkušenost s vedením lidí
* anglický jazyk na výborné úrovni – komunikace se zahraničními kolegy na denní bázi
* praxi v průmyslovém odvětví nebo elektroenergetice
* člověka orientovaného na výsledek

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Brno, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Bc. Andrea Pulcová, jobs@acjobs.cz, 00420778402350, + 420 734 713 298