Asistent/ka vedoucího divize s AJ

Místo práce: Praha Východ (dostupnost MHD do 20 min. z okraje Prahy) (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* správa pracovního kalendáře vedoucího divize
* organizace zahraničních pracovních cest (letenky, ubytování)
* příprava podkladů k prezentacím pro vyšší management
* účast na poradách, zápisy z porad
* administrativní podpora dané divize (plánování dovolených, kontrola přesčasů apod.)

Máte výborné organizační schopnosti a umíte pracovat samostatně? Máte výbornou angličtinu, kterou jste schopni využít při komunikaci se zahraničním managementem, psaní zápisů z porad či přípravě podkladů k prezentacím?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Stále rostoucí výrobní společnost s celosvětovou působností hledá nového člena týmu na pozici:

ASISTENT/KA VEDOUCÍHO DIVIZE S AJ (30-40.000,- Kč)

* moderní prostřední výrobní společnosti
* týden dovolené navíc
* příspěvek na penzijní připojištění
* stravenky
* nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
* pracoviště: Praha Východ (dostupnost MHD do 20 min. z okraje Prahy)

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání
* pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
* zkušenosti s obdobnou náplní práce
* MS Office – dobrou znalost
* perfektní organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Praha, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Bc. Barbora Štěpánová, jobs@acjobs.cz, 00420773737663, +420775787063