Dělník,Operátor CNC - mzda až 32.000,- + 30.000Kč nástupní bonus

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Jihlava (informace o místu práce: Jihlava)

Mzda: 32000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*kompletace vstřikovacích čerpadel
*obsluha strojů

Jiné výhody

Nástupní bonus 30.000 Kč!
Mzda až 32.000 Kč
* dotované stravné (noční zdarma, denní 23,50 Kč)
* Místo výkonu práce: JIHLAVA
* Hodinová mzda od 123,-Kč - výše základní hodinové mzdy záleží na pozici a délce praxe
* po zaučení postup do vyšší platové sazby
* příplatek za odpolední směna 7,-Kč/hod
* příplatek za noční směnu 27,-Kč/hod
* příplatek za nepřetržitý provoz 8 Kč/hod
* přesčas ve dnech klidu 35%
* nadstandardní příplatky za víkendové směny
* provoz 2 - 3 směnný s možnosti nepřetržitého provozu, ale v rámci 8 hodinových směn ( kalendář
směn vždy k dispozici na celý rok dopředu).
* směny - ranní 6 - 14, odpolední 14 -22, noční 22 - 6
* práce na hlavní pracovní poměr
* možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
* 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

* ochota pracovat na 3 směnný/nerovnoměrný provoz
* manuální zručnost
* dobrý zdravotní stav
* strojírenské vzdělání výhodou

Inzerující společnost

Adecco Brno, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Martin Chroustovský, martin.chroustovsky@adecco.com, 724611621