Senior Recruitment Consultant | Business Services

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 20-12-241517. Do pobočky Grafton Business Services, která se zaměřuje na spolupráci s centry sdílených služeb v Praze, hledáme nového člena týmu, na pozici SENIOR RECRUITMENT CONSULTANT. V rámci spokojenosti, dobrých referencí našich klientů a neustále přibývajícím projektům posilujeme náš tým o nové členy. Budete mít možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých mezinárodních projektech a bude na Vás, jak si práci rozložíte. Mimo jiné bude náplň práce obsahovat: Inzerci pracovních pozic (tvorba a správa inzerátů skrze webové stránky) Preselekci životopisů, následné vedení pohovorů s uchazeči (z tuzemska i ze zahraničí) a veškerá průběžná komunikace Práce na svěřených projektech u stávajících klientů pobočky, spolupráce na bázi dlouhodobého partnerství Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli) Příležitostná obchodní jednání s klienty a novými investory Rozvíjení obchodních vztahů, volit a realizovat náborovou strategii na jednotlivé projekty Průběžný reporting a související administrativní činnost spojená s výkonem práce Monitorování situace na trhu práce - nové trendy Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty Účast na zajímavých konferencích Spoluúčast na konferencích organizovaných pobočkou Grafton Business Services pro stávající i nové klienty Příležitostná účast na pohovorech ve firmách Práce se sociálními sítěmi Práce u nás Vás bude bavit, pokud: Rádi udržujete dlouhodobé vztahy s klienty a přispíváte k jejich spokojenosti v rámci spolupráce Jste ambiciózní a chcete podporovat značku a její prvenství na trhu Rádi byste se interně posunuli v kariéře (do budoucna Team Leader pozice) Chcete spolupracovat s kolegy napříč společností (i v rámci zahraničních poboček), kteří jsou špičkou v oboru Preferujete, pokud si práci můžete zorganizovat sami Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi Vítáte práci na projektech v rámci mezinárodního prostředí Máte rádi přátelskou atmosféru v týmu (jsme především skvěle sehraný tým) Chcete se realizovat v oblasti náboru a hledáte nejenom smysluplnou práci, ale také motivující tým Baví Vás přicházet s novými nápady - jak se dá práce dělat jinak/lépe Nejste spokojeni se svým současným zaměstnavatelem, nicméně byste rádi zůstali pracovat v oboru Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: www.grafton.cz/o-nas/

A co Vám nabídneme my? Atraktivní finanční ohodnocení (zahrnující bonusový systém) Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám, volnočasové poukázky, stravenky a další jiné) Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje (častá průběžná školení a zvyšování kvalifikace) Možnost Home Office Možnost kariérní postupu Firemní teambuildingy Kanceláře v centru Prahy - Náměstí Republiky

Požadavky na zaměstnance

Znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití (komunikace interně, i se zájemci o práci a klienty ze zahraničí) Zkušenost v oblasti náboru pracovníku (recruitment, executive search) - ideálně z personální agentury Energická osobnost s přístupem na profesní úrovni Motivace dosahování stanovených cílů Ambice kariérně se posunout na manažerskou pozici Samostatný přístup, schopnost přinášet vlastní iniciativu a nápady Schopnost zvládat vyšší objem práce Zájem o nové trendy v náboru